קשר טוב ובטוח הוא הבסיס לצמיחה ולהתפתחות האישית

מאיה לנג גלעד

הקשבה

משפחה

הומור

נדיבות

אופטימיות

סקרנות

פתיחות

גמישות

שפע

זוגיות

יחסים

חיבור

קלילות

שמחה

אהבה

יצירתיות

חמלה

הורות

התלהבות

בכל אחד מאיתנו שוכן אוצר יקר

מאיה לנג-גלעד אני מאמינה שקשר טוב ובטוח הוא הבסיס לצמיחה והתפתחות בריאה ועשירה, הוא הבסיס למימוש הפוטנציאל שלנו, אני מאמינה שבכל אחד מאיתנו שוכן אוצר יקר – המהות שלנו. האוצר הזה שופע בכל טוב, יש בו יצירתיות, נדיבות, שמחה, סקרנות, חמלה, אהבה, גמישות, פתיחות, התלהבות, אופטימיות, שפע, הומור, קלילות, משחקיות ועוד מיני טובין.... אחנו מגיעים אל העולם מלאים בכל טוב ולאט לאט האוצר נחבא לו בתוך תיבה, מהם המפתחות לתיבת האוצר?
קשר בטוח ומזין טומן בחובו את הסוד, אבל מה זה קשר בטוח ומזין? מה המפתחות לקשר שכזה?

מטפלת משפחתית , זוגית ואישית מוסמכת

מאיה לנג-גלעד: ה"אני מאמין" שלי

 מאיה לנג - זרעים של קשר

מאיה לנג גלעד

שמי מאיה לנג-גלעד. כמטפלת משפחתית, זוגית ואישית מוסמכת אני עובדת עם אנשים, זוגות ומשפחות מתוך אמונה שקשר בטוח ומזין הוא הבסיס לצמיחה והתפתחות בריאה, הוא המקום המאפשר חיבור לכוחות ולרשות להיות אני עצמי ועל ידי כך לחוות תחושת ערך ומסוגלות מול שלל התמודדויות החיים.

אני מאמינה שככל שבני אדם יתנהלו מתוך המהות שלהם, מתוך קבלה פנימית את עצמם ואת זולתם ומתוך חיבור לכוחות ולאיכויות שבהם, כך החברה שלנו תהיה חברה טובה יותר ומקדמת אושר אישי וקולקטיבי...

אדם מאושר, מסופק, מלא בתחושת ערך ומשמעות מביא עמו איכויות של נדיבות, חמלה, אמפתיה, יצירתיות, סבלנות, פתיחות ללמידה, אהבה, אותנטיות ועוד...אדם הפועל מהמקום הזה משפיע גם על הסובבים אותו, מאפשר להם להיות מי שהם, מציב את גבולותיו באופן שאינו מוריד או פוגע באחר, מביא כבוד, פתיחות וסבלנות ליחסים ומזמין בכך את הזולת לריקוד משותף שיש בו אנרגיית חיים, עוצמה ויצירה....

המשך קריאה...

בנימה אישית...

מאיה לנג גלעד

מאיה לנג גלעד

 עבורי זוהי זכות ללוות בני אדם באשר הם בתהליכי גדילה וצמיחה, ללמד זוגות וכהורים ליצור קשרים בטוחים ומצמיחים בעצמם.

אני רואה בעיסוק שלי ייעוד ושליחות כדי לאפשר לכמה שיותר אנשים להרגיש מורגשים, לחוות קשר בטוח ומאפשר שדרכו הם יוכלו להתחבר ולחיות את האני הטוב ביותר שלהם ולחיות חיים בעלי משמעות וסיפוק.

 

 

קראו עוד...

המפתחות בפנים צאו לדרך...

מפתחות לזוגיות: מאיה לנג גלעד

מפתחות לזוגיות: מאיה לנג גלעד

מפתחות לזוגיות: מאיה לנג גלעד