קשר טוב ובטוח הוא הבסיס לצמיחה ולהתפתחות האישית

מאיה לנג גלעד

הקשבה

משפחה

הומור

נדיבות

אופטימיות

סקרנות

פתיחות

גמישות

שפע

זוגיות

יחסים

חיבור

קלילות

שמחה

אהבה

יצירתיות

חמלה

הורות

התלהבות

מטופלים כותבים

"....מאיה יקרה, זו ההזדמנות להודות לך על העבודה המדהימה שאת עושה. אני ובעלי עברנו מספר מטפלים ואנחנו מוצאים אצלך עבודה אחרת....עבודה עמוקה ונוגעת במקומות הכי אמיתיים, ישר כוח, שתזכי לכל הטוב...."

 

מאיה יקרה, (אפריל 2015)

הגעתי אליך לאחר שנים של חיפוש דרך התמודדות עם האתגרים היומיומיים שאני עוברת עם בתי. לפני מס' שנים עברתי גירושים סבוכים והסתות אל עבר הילדה מצד הגרוש ונוצר מצב שכמעט ואיבדתי את בתי כבת כשהיא ביקשה לעבור לגור עם האבא.  עברתי שנים של לימודים, תארים וסדנאות העוסקים ביחסים עם אנשים: דרך הקבלה, קורסי תקשורת, לימודי אימון, ייעוץ ועוד.  כל אלה נתנו קרקע טובה, אך את פריצת הדרך המשמעותית שלי קיבלתי במסגרת התהליך אצלך.

מאיה, ליווית אותי במשך 7 מפגשים בלבד והצלחת באופן משמעותי ליצור אצלי שינוי שהיה בלתי אפשרי עבורי ב7 שנים האחרונות.  הסיבה לכך נעוצה בשני גורמים עיקריים:  הראשון הוא השיטה בה את עובדת; שיטת הדרכה הורית ברוח מיכל דליות "סופר נני" – שיטה שהינה פרקטית לחיים וניתן לראות תוצאות בשטח.  הגורם השני נעוץ באישיותך המיוחדת , אשר מהווה מודל להשראה בנועם הליכותיך, באופן בו את מקשיבה, מעצימה ומחנכת את ילדייך.

דבר נוסף שריגש אותי הוא העובדה שהקליניקה שלך נמצאת בתוך ביתך. וכאשר המתנתי לך בסלון ביתך צפיתי בבנך הגדול שמשחק במחשב ובבנך הקטן שהתעמת עם אביו על פרוסת שוקולד ובעלך פעל בדיוק כפי שאת מנחה אותי והצליח – עבורי היה זה מרגש לראות כיצד הצליחת בביתך שלך ליצור את  השינוי לו אני מייחלת עם בתי.

וכאשר כבר נכנסתי לחדר עבודתך חשתי כי בכל מפגש עימך  אני עוברת תהליך משמעותי, אשר בא לידי ביטוי גם בשטח.  ליווית אותי במקביל באתגרים אחרים בחיי וידעת לנהל את המפגש באופן ממוקד, ענייני ויעיל. מצאתי אצלך אוזן קשבת וזמינה גם טלפונית בשעות מוקדמות ומאוחרות של היום, בימי חול, שבת וחגים. תמיד בסבלנות ובמקצועיות רבה כשלנגד עיניך הצלחתי שלי הינה הצלחתך שלך.

לראשונה מזה 8 שנים שאני חשה שמשהו בנוכחות שלי מול בתי ומול הקולגות שלי בעבודה השתנה וכי אני עומדת איתנה אל מול האתגרים הלא פשוטים בהם אני נתקלת בחיים.  בשלב מסוים כשבתי הייתה זקוקה לטיפול מסוג אחר, מאיה סייעת לי למצוא את המטפל וליווית אותי עד הרגע האחרון כשלנגד עיניך טובתי וטובת בתי.

אין לי ספק שמצאתי עבורי סוג של מטפלת לחיים שעוד אחזור אליה בנסיבות שונות ואחרות.

ללא ספק אני חשה כי אני מקבלת תמורה מלאה על כספי וכי התוצאה של התנהלות נכונה יותר במערכות יחסים משנה למעשה את  החיים עצמם.

תודה רבה,

ד.

 

מאיה יקרה,

הגענו אליך כשאנחנו טעונים, כועסים ומרוחקים, היינו קטני אמונה שמשהו או מישהו יכול לסייע לנו ובכל זאת, כדי לא לפרק את הקשר מבלי שידענו שעשינו כל שביכולתנו החלטנו לפנות אליך.

כשהגענו קיבלת אותנו במאור פניך, בחיוך ובנועם הליכותיך, הרגשנו בטוחים  ולאט לאט יותר נינוחים, ראית כל אחד מאיתנו, עזרת לנו לבטא את רגשותינו, לא ויתרת לנו גם ברגעי הקושי ועזרת לכל אחד מאיתנו לגדול ולאמן את שרירי היחסים....בתוך מפגשים ספורים קרה הבלתי יאומן, החיוך חזר אלינו, הצלחנו לתקשר מבלי לריב או להזעיף פנים, הרגשנו יותר מובנים ומצאנו את עצמנו משתפים יותר פעולה גם כהורים.

אחת התובנות המרכזיות שלנו היתה שאין חשיבות למי צודק, אלא העיקר הוא להבין זה את זו, לשתף ולהשיב עם לב פתוח וחם, כשעושים את זה, כל הפתרונות נמצאים....

תודה רבה לך על האמונה בנו, על הכלים הפרקטיים שלימדת אותנו, תודה על שלא ויתרת לנו ועלינו, גם כשהיה קשה,

בהערכה רבה,

נירית ודן (שמות בדויים לצורך שמירה על פרטיות)

 

מאיה יקרה,

לפני כמה חודשים פגשתי אותך ואחרי שיחה קצרה הבנתי שמישהו מלמעלה שלח לי אותך. הרגשתי שיש לך המון תשובות לשאלות הלא פתורות שלי בנושא הזוגיות והמשפחה. הגעתי לכמה מפגשים אישיים בהם שמעת אותי ואת ה"בלאגן" שהיה לי בראש בנושא הזוגיות והמשפחה ולאט לאט עזרת לי לסדר את המחשבות. התבוננו יחד על המחשבות, הרגשות וההתנהגויות שלי בקשר הזוגי ובעזרתך האדיבה ומקצועיותך הרבה התחלתי לשנות את המחשבות שלי על הזוגיות ... את הרגשות שלי בזוגיות... את הפעולות שלי בזוגיות והתוצאות המדהימות לא איחרו להגיע בזוגיות ובמשפחה.

אני מרגיש שהזוגיות בשבילי היא בסיס לכל שאר הדברים, להתפתחות האישית, לקריירה, למשפחה ולכל דבר אחר. הזוגיות והבית יכולים להיות מקום שישאב מאיתנו את טיפת האנרגיה אחרונה אחרי יום מורכב בחיים והזוגיות היא יכולה להיות גם הבית, הנמל/מעגן שאפשר לחנות בו לנוח, לאסוף כוחות ולצאת לעולם להגשים את עצמנו בעולם הגדול. 

בחום ובאהבה גדולה אני מוקיר אותך מאיה, על שעזרת לי להפוך את הזוגיות שלי לחוף מבטחים!

אמליץ בחום לכל יקירי וחבריי על הדרך והסדנא שלך!

תודה מאיה היקרה!!!

ר'