קשר טוב ובטוח הוא הבסיס לצמיחה ולהתפתחות האישית

מאיה לנג גלעד

הקשבה

משפחה

הומור

נדיבות

אופטימיות

סקרנות

פתיחות

גמישות

שפע

זוגיות

יחסים

חיבור

קלילות

שמחה

אהבה

יצירתיות

חמלה

הורות

התלהבות

טיפול אישי

מאיה לנג-גלעד: טיפול אישיכשאנחנו רוצים לצאת מהבית ורוצים לראות איך אנחנו נראים האם יש לנו אפשרות לראות את עצמנו מכף מרגל ועד ראש? האם אנחנו באמת יכולים לראות כל דבר בהופעתנו מתוך העיניים שלנו?

ברור שלא! כשאנחנו רוצים לראות את הפנים שלנו, את הגב שלנו ואת הופעתנו הכללית אנחנו נעזרים במראה.

בעיני הפנייה לטיפול היא הנכונות שלנו להביט במראה בחלקים שאיננו יכולים לראות בעצמנו ללא סיוע חיצוני, לא כי אנחנו טיפשים או לא מפותחים, אלא פשוט כי הטבע האנושי הוא כזה שיש חלקים שיכולים להראות רק כשיד אוהבת וחומלת ועיניים אוהדות משקפות אותם.

בתפיסה שלי טיפול הוא מסע של התפתחות, הוא מסע של התבוננות פנימה, של חיבור מחדש לכוחות ולאיכויות שטמונים בנו אך הוצאו אל גלות ארוכה מתוכנו....

התפקיד שלי כמטפלת אישית הוא לתת יד וביחד לצעוד על השביל, לגלות את נקודות הקושי, את האמונות החוסמות, את הדפוסים המעכבים ואת הכוחות לנוע בשבילים נוספים ולהרחיב את יכולת ההתמודדות עם כל מה שנקרה על הדרך.

יש בחיים תקופות משבריות, קשות או סתם תקועות, יש מערכות יחסים בהם אנשים חווים סבל ותסכול גדול, אני מאמינה ויודעת שלכל אחד מאיתנו קיים חופש בחירה בהתייחסות לדברים ובהתמודדות מולם.

כשאני עובדת עם אדם אני רואה אותו כחלק ממערכת, כחלק ממשפחה, מקשרים רבים הקיימים בחייו ובמסע המשותף אנחנו לומדים יחד כיצד הוא מתנהל במערכות השונות בחייו, איך התנהלותו משפיעה עליו, על האהובים לו וכיצד נכון ומתאים לו להתנהל באופן שיקדם אותו וייתן לו תחושת סיפוק וצמיחה בחיים.

בארגז הכלים שלי מגוון גישות מודרניות, תהליכיות מחדד ועם זאת קצרות מועד, אשר רואות בחיבור למשאבים ולכוחות את המנוע לשינוי ולצמיחה.
אני מאמינה בטיפול המבוסס על נוכחות פעילה שלי, התייחסות רחבה אשר מחברת בין הפנים לחוץ ומסייעת למטוםל להבין את עצמו טוב יותר ולגבש לעצמו תחושת בהירות לגבי מה נכון לו.

 
אני כאן כדי לסייע לכם להתמודד בצורה המיטבית והמצמיחה ביותר שלכם.